logo - Facebook logo - Twitter logo - Twitter © 2016-2023 Ailen. Design: Speedy

ANO!!!      VYSOUŠENÍ PO HAVÁRIÍCH VODY VÁM MOHOU SKUTEČNĚ ZAPLATIT POJIŠŤOVNY!!!

PORADÍME VÁM JAK NAHLÁSIT ŠKODU A JAK S POJIŠŤOVNOU VYJEDNÁVAT. A NEZAPOMEŇTE SI VŠECHNO OD ZAČÁTKU FOTIT, TO JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. A...

nevěřte že pojišťovny dělají všechno pro Váš prospěch. Firmy které k Vám pojišťovny posílají na vysoušení, nemusí nutně znamenat nejvyšší kvalitu provedených prací. Pojišťovny nemají k dispozici odborníky kteří se dokáží v technologiích které firmy používají, správně zorientovat. Naše zkušenosti zkrátka vypovídají o něčem jiném. Těžko si jinak vysvětlit jak může vysoušecí firma odjíždět ze zakázky a říci že to nejde vysušit. A nebo řekne, že to místo vysoušení musí vybourat. Z našich zkušeností vyplývá že neexistují stavby, které nejdou vysušit. Vše je jen otázka technických dovedností, času a energií. Metody které většinou používají Vám z domova během vysoušení mohou udělat zdraví škodlivé prostředí. Když budete mít pochybnosti možná Vás nějak umluví že je všechno v pořádku ale není. Tyto firmy Vaše zdraví vůbec nezajímá. Jsou sebevědomí když mluví s laikem ale odborník pozná že to jde dělat jinak a lépe.
My se snažíme používat způsoby, které nejsou postaveny jen na vysoušecím výkonu ale mají maximální ohled na vaše zdraví a zdraví všech kteří se v daných prostorách ve kterých probíhá vysoušení pohybují. Jdeme cestou která je otevřená novým technologiím a postupům.
Na naší práci vysoušení dáváme 10 let záruku!!!